Cashback portál Plná Peněženka: cesta jak ušetřit na všech nákupech online

V dnešní době je většina nákupů uskutečněna online. Na internetu dnes seženete vše, od elektroniky, přes oblečení a kosmetiku až po potraviny, vše si vyberete z pohodlí vašeho domova a do pár dní máte svou objednávku doma. Produkty koupíte na internetu mnohdy daleko levněji, navíc máte možnost využít dalších služeb, díky kterým máte své nákupy ještě levnější.

Co jsou cashbacky

Slyšeli jste o cashbackových portálech? Tyto portály se stávají fenoménem dnešní doby a skvěle doplňují už tak výhodnější online nakupování. Portály spolupracují s eshopy a fungují na základě provize. Přivedou zákazníka, získají od eshopu provizi, část si ponechají na své fungování a část provize (to jej ten cashback) Vám vrátí zpět. Většinou se jedná o procento z utracené částky.

Plná peněženka

Největším mezi cashbacky v ČR je Plná Peněženka, která spolupracuje s více jak 450 eshopy všech možných kategorií a nabízí cashback až do výše 25 %. V nabídce najdete velké a známe eshopy, tak i menší a specializované.

Jak na to?

Abyste získali část své útraty zpět, stačí se u Plné Peněženky zaregistrovat. Je to zdarma a co více, za samotnou registraci získáte vstupní 50 Kč bonus. Po registraci si v nabídce vyberete eshop, do něhož se přes Plnou Peněženku pouze prokliknete a dále vybíráte, nakupujete a platíte tak, jak jste doposud zvyklí.

Vteřinovým proklikem navíc získáváte cashback odměny, které se Vám  hromadí na Vašem účtě na Plné Peněžence. Cashback si můžete kdykoli převézt ze své virtuální peněženky do té opravdové, stačí jedno kliknutí, zadání čísla BÚ a do třech pracovní dní jsou peníze u Vás. Výhodou je, že zde není nastavena minimální výše výplaty, převést si tedy můžete jakoukoli sumu, klidně i 1 korunu.

Funguje to?

Máme tu malé ukázky. Ušetřit můžete například při nakupování z čínského Aliexpressu, jak o tom píše tento blog. Blogerka Dazzllicious zase popisuje, jak šetří při nákupu kontaktních čoček.

Zkuste to také!

A ještě jeden tip na cestu. Instalujte si do svého prohlížeče lištu, která vám v eshopu připomene, že můžete šetřit.

We will be happy to hear your thoughts

Komentujte článek

Dania